Ďalší prieskum potápa Hegera. Účasť by atakovala 60 %
Som sa zasmiala, nevedno koľko má pietro 77 rokov, ale ja si pamätám voľby od 1990 roku, kedy to začalo, starí, sprostí a ľudia y dediny volia HYDS a SNS, mladí, inteligentní a ľudia z miest volia SDK, KDH, SOP, ÁNO.SMK A samozrejme aj sedláci nasťahovaní v Blave si povedali, veď keď chcem byť inteligent , tak nemôžem voliť Mečiara alebo Slotu!! A tak je to do dnes, starí , sprostí a z dedín volia Fica a inteligencia volí OĹANO, SAS, PS. Len by ma zaujímalo ako zistia vzdelanie voličov , veď za plentou a na volebných lístkoch nie sú mená?????????