Je to doslova hrozné , na to nemusí mať človek ani právnické vzdelanie , aby videl ten nezmysel, veď toto je ako v 15 storočí v čase inkvizície, ženu na základe udania nejakého odvrhnutého nápadníka obvinili z toho , že obcovala s diablom, potom ju priviazali na rozbitú loďku a keď utopila bola dokázana jej vina, keď sa zachránila bola nevinná. Išlo o prezumciu viny, ona musela dokázať, že s diablom neobcovala. A to jej dnes právo Lipšicovo, verím, že raz sa tieto svinstvá dostanú medyi verejnosť a tí čo ich chválili ich budú nenávidieť,


