Tak moment nie *Kremeľ , ale Ukrajinec Brežnev a takmer celá vtedajšia vláda ZSSR bola UKRAJINSKÁ!!! A neprišli iba ZSSR vojaci, ale aj Polskí, Maďarskí, Nemeckí, Bulharskí!!!!!! Takže aby ste len vedel, a to že tu boli ďalších30 rokov sme ani nevedeli, boli strčení niekde v kasárňach, nechodili medzi ľudí a ani ich nijak neobmedzovali v rámci ČSSR!!!


