Pán Cvik , myslím, že sa pán Blaha môže nad vaším primitivizmom akurát tak zasmiať, to , že ho ľudia počúvajú a čítajú je v tom, že píše čo si veľká väčšina ľudí myslí a žiadny iný politik to nahlas nepovie. To , že kritizoval zbytočné testovanie, to že bol proti nútenému očkovaniu? Veď dnes už aj v zahraničných médiach konštatujú, že tie vakcíny neboli nikdy vyskúšané na ľuďoch, že nebránia rozširovaniu Covitu, už aj lekári priznali, že vyše 80% očkovaných opakovane dostali Covit!!! to, že väčšina ľudí chce na Slovensku mier, to sa vám nepáči? Rada by som čítala Váš blog, keď príde k tej vojne v Európe, pretože ju štáty NATO vyprovokujú, či budete mať potom odvahu zobrať zbraň a ísť na Ukrajinu bojovať!! Pamätám si takých ako vy .Šebeja, Dzurindu, ktorí v 2001 roku obhajovali napadnutie Iraku NATOm , pretože tam sú ZHN. Keď sa po rokoch a miliónoch mŕtvych dokázalo, že tam žiadne ZHN neboli, tak sa ospravedlnil iba T Blair a u nás boli všetci vojnoví štváči ticho. A takí ste aj vy!


