Som na dôchodku, ale s týmto som vždy súhlasila, pretože naozaj do školy začali chodiť aj záškoláci a adeti nenosili na desiatu chipsy a colu, ale mali riadny obed, čo sa dnes vo viacerých rodinách nevarí. Búdme úprimní, dnes matky sú unavené z práce a narýchlo dajú deťom chlieb s nátierkou a inú studenú stravu. Zvýšenie RP o 30€ mnohým deťom nepomohlo, pretože ich rodičia minuli na iné veci.


