Ja stále nechápem myslenie dnešných mladých, vy si naozaj myslíte že boj je ako v mobile tie hry? kávička a chlebíky vedľa na tácke , nohy v tele a zabíjame nepriateľov cez yu tube?? Musí aj naša mladá generácia zažiť to čo naši rodičia? Strach z bombardovania, hlad, a skrývanie sa? Asi je pravda, že za 30 rokov mladým ani nebolo ukazované čo je vojna, aj my sme ju nezažili, ale máme rešpekt voči nej ale vy mladí len zbrojiť a dávať zbrane na Ukrajinu, myslíte si, že je to všetko film?


