Putin: Sankcie Západu sú nebezpečné pre celý svet, ktorý sa obracia k Ázii
No ja som stretávala na dovolenkách ruských turistov, a bolo ich veľa, väčšinou sa zabávali medzi sebou, ale hotelieri a predavači ich mali radi, lebo neboli lakomí a dobre platili. Ale zažila som Ukrajincov a to bola hrôza, drzí, arogantní, žobráci, ktorí sa hrali na pánov. A to je fakt, vo februári som bola v Ddubaji, na hotely bývali manželia z Ukrajiny a mali zaplatené iba raňajky. Vždy sa v priebehu dňa zoznámili s niekým kto mal All inclusive a dali si nimi objednávať nápoje, každý večer boli pri niekom inom. My keď sme to odmietli , aby sme nemali problémy s vedením hotela, tak nás už ani nezdravili. A ďalšie zážitky sú ešte horšie, keď si Ukrajinec vošiel za grilovací pult a vytiahol si slaninu z domu a začal si ju opekať. Personál všade v hoteloch na nich nadával a kývali hlavami, že toto ešte nezažili.