Vy ste dobrí hlupáci, totio čo stvára Lipšic je doslova otvorený nacizmus a nástup komunistoiv v 50 rokoch. Tiež si vymýšľali dôvody na zatvorenie ich kritikov, ja sa len čudujem čo je s vyšetrovaním Lipšicovej previerky, s vyšetrovaním Kovaříka,a Čurilovcov...... kde to viazne? A že na tlačovkách hovorili Fico a Kaliňaák o daňových podvodoch Kisku a Matoviča? Veď toho boli plné noviny, a keď Matovič na tlačovkách ukazoval papier , ktorý mu mal niekto hodiť do schránky a 16 miliónoch Fica na Belize? To bolo v poriadku???


