Pamätám si, že preverovali nejakých cigáňov ešte v 2016 , že za účasť na voľbách dostali cigarety a myslím 5€, ale odpustiť platenie do aj tak chudobnej SP a ZP či aké poplatky má na mysli je už naozaj psychiatria. Alebo si myslí, že dôchodcovia, ktorí boli hlavne voličmi Smeru, tak nebudu motivovaní? Ale ani jeho cigánski voliči nebudú, pretože oni odvody neplatia, teda väčšina z nich. Nech to urobí ako za socializmu, účasť na voľbách bola povinná, tak je to v Brazílii aj v Izraely.


