Sprostosť, Rusko už muselo zakročiť, obyvatelia Donecka boli od 2014 zabíjaní ukrajinskou chuntou, kto súhlasil s DĽR A LĽR, tak bol zavraždený v lepšom prípade zatvorení do väzenia. A vedia to aj Ukrajinci, ktorí chodia k nám, títo neutekajú pred vojnou, alee pred biedou do ktorej ich dostal Porošenko so Zelenským. Spýtajte sa ich prečo sú tu!!!


