Ja si tiež myslím, že Slováci musia padnú riadne na hubu, aby sa zobudili, ale kde sa to majú dočítať , keďsamozrejme Denník N, Sme ,Aktuality pravdu nikdy nenapíšu,tak Ukrajinská armáda vyhráva nad Ruskou , ale Rusi obsadili už celý Donbas a Luhansko, tak kde sú tí udatní vojaci???


