Ale to uhádol, že ako na psychiatrii , veď tam je ako doma, Matovič robí presne to čo robil keď bol v opozícii, vymýšľal si ako oblbnúť voličov, sľuboval hory - doly, dnes sa mnohí, ktorí ho volili za to hanbia. Ako sa smiali z toho, keď poslankyňa za Smer ukazovala prstom ako majú voliť a dnes? De hlasovali podľa svojho svedomia a už ich vyhodili z OĽANO!!!!


