Že sa nehanbí Heger, dúfam, že za dva roky sa dvere na väzniciach nezatvoria. Možno mal Kováčik iné za ušami, ale s tým Kudličkom je to blbosť, veď načo by dával Kováčikovi 50 000 aby intervenoval za jeho prepustenie, keď ho prepustil Hrubala a potom NS SR Kliment za kauciu 100 000€!!!! Načo by dával ešte ďalších 50 000€, keď už bol na slobode. A pritom Kudlička to celé poprel!! A zas jediný svedok Makoó, ten človek vôbec môže kľudne spávať????


