teda ty si nikto
Desiatky tisíc palestínskych obetí? Treba to chápať ako vedľajšie straty.
mienkurobiace lžimédiá nedali ani vetu
daj príklad, kedy niekto z Ficovcov čítal "pozmeňujúce" návrhy 7 hodín
a na nemocnice, školy, kostoly
podľa Lenčovho slovníka, celá Európska únia sa nachádza v systéme rozvinutej postdemokracie
čo všetko bolo zasiahnuté pri masovom ruskom raketovom útoku https://www.youtube.com/watch?v=7aNhI0X8Ao4
je rozdiel byť odsúdený a byť obvinený
tvoja mamka sa za teba musí strašne hanbiť, že také niečo splodila - ak si ju vôbec niekedy poznal
No, konečne. Podpísanie dohody s USA vykonala do hodiny!
Boli tam aj celebrity z Pussy Riot?
skoro si trafil - môj starý otec skončil ešte za Rakúsko-Uhorska asi 5 ľudových, ale svojimi skúsenosťami a sedliackym rozumom by ťa schoval do vrecka
neviem, koľko tried si vychodil ty, ale moc rozumu si nenadobudol
stane sa to vtedy, keď z dnešných liberálnych postpubertiakov sa stanú dôchodcovia
Čakajú na niečo také, ako sa pred Vianocami stalo v Čechách. Viete si predstaviť, keby nejakému takémuto magorovi švihlo a urobil by to na Slovensku, aký bordel by liberfašisti zase robilii? A váľali by to na Fica a celú vládu. Ale už sme ich prekukli, už sa im ďalší Majdan nepodarí.
robil horšie veci - zabíjal ľudí
šéfa špeciálnej prokuratúry
nevadilo jej, že za šéfa špeciálnej prokurátora bol dosadený odsúdený páchateľ; nerobilo jej problém na návrh podriadeného ministra, policajného prezidenta, odvolať ňou menovaného ministra vnútra; skrátka robila všetko, čo jej tútori prikázali v rámci čo najdlhšieho uchovania vtedajšej nemohúcej koalície
Ozaj, už podpísala zákon o rozpočte? Pri vlastizradnej dohode s USA tak urobila do hodiny!
ty neurážaš - ty si slušnočlovek
teraz by sa už OLA(J)NO do parlamentu nedostalo a na jeho úkor by sa tam dostala Republika - ale je zbytočné rozmýšľať o tom, čo by bolo keby
Odporúčame