ako v Štepkovej hre - "To nie my, to tie kúúúvýýýý"
ako v Štepkovej hre - "To nie my, to tie kúúúvýýýý"
u Markízy nič nového od samého začiatku hlasovaní - raz som to skúsil v polovici 90-tych rokov a po celú reláciu som sa nemohol dovolať a dať hlas - reagujem iba na tento článok, lebo Markízu nesledujem, to je stanica akurát tak pre dementných voličov OLANO
presne si to vystihol, ide to od slušnoľudí - míľníkárov
Hamran prípad pridelil NAKA - a ktorého kajúcnika pridelila NAKA? Makó je už plne vyťažený.
pripravujú nový míľnik proti Ficovi
taký hlúpy mail môže napísať len nevzdelanec, plagiátor - ergo Mgr. Matovič, alebo jeho olajňácka ovca
on môže, on je slušnočlovek
keď sa vyhrážali smrťou neprispôsobiví Mazurekovi, tak to odmietli, že je to len taký folklór neprispôsobivých
súhlas s obomi príspevkami
Vláda OLANO bol omyl prírody - ale SaS a prezidentka sa na tom omyle priživujú, takže historickej zodpovednosti sa nezbavia.
Vyhnať ich nie násilím, ale demokraticky po vzore ukrajinského Majdanu 2014.
Takže všetci slušnoľudia ste už v pohotovosti. Placky už máte pripravené?
Dúfam, že nechystajú ďalší míľnik.
Macko a Remišová sú "odborníci" na všetko. Mali by sa dať dokopy.
A je vymaľované! Namiesto riešenia problému verejnoprávneho rozhlasu sa idú riešiť nejaké anonymy - a hodili to tradične na Fica.
tebe som + nedal, lebo ťa nepovažujem za normálneho
dobre, hovorí sa: múdremu napovedz, sprostému dopovedz
- rešpektovanie suverenity všetkých krajín
- opustenie mentality studenej vojny
-ukončenie nepriateľských akcií
-obnovenie mierových rozhovorov
-riešenie humanitárnej krízy
-ochrana civilistov a vojenských zajatcov
-zaistenie bezpečnosti jadrových elektrární
-znižovanie strategických rizík
-podpora vývozu obilia
-ukončenie jednostranných sankcií
-zachovanie stability priemyslových a dodávateľských reťazcov
-podpora povojnovej obnovy
vrátane našich a ostatných slovanských chlapcov - o to už storočia anglosasom ide
Odporúčame