tabu bolo porušené minimálne v Kosove
Ukrajinci a USA žiadajú stav ako v roku 1991 - súhlasím, vtedy neboli žiadne americké vojská v tzv. postsocialistických krajinách
tabu bolo porušené minimálne v Kosove
Ukrajinci a USA žiadajú stav ako v roku 1991 - súhlasím, vtedy neboli žiadne americké vojská v tzv. postsocialistických krajinách
Čínske návrhy sú zlé, lebo nie sú prospešné pre USA - podľa Bidena
on položil len rečnícku otázku - na pochopenie treba využiť mozog
snáď tu nedajú správy, že po celom Slovensku sa konajú mierové pochody
nepoznáš novodobé dejiny - zbrane Slovákom počas SNP zhadzovali USA a tiež oslobodili ČSR
USA pošlú pomoc za 2 miliardy - a Ukrajina im dodá ľudí
ak tým prorokom myslíš mňa, tak ja neprorokujem voľby, ale komentujem prieskum
lebo voľby vyhráva ten, kto sčítava hlasy
Hlasu škodí príklon k liberalizmu. SME RODINA a OLANO sú nadhodnotené, REPUBLIKA je podhodnotená a SaS je v poriadku.
Pravda by mala využiť reklamu na svojich stránkach: Váš odpad vyčistíme ešte DNES
Keď Obama dostal Nobelovu cenu mieru, tak ju môže dostať aj Stoltenberg - lebo vojna je mier, povedal Orwell.
je pochopiteľné, že fašisti sú proti mieru
je to antisemitické sprisahanie
len aby tí vyjednávači nedopadli ako ukrajinský vyjednávač Denis Kirejev, ktorého po prvých mierových jednaniach s Ruskom ukrajinci zastrelili
lebo tú špinu priniesli a teraz ju kryjú
Demokrati na Slovensku = liberálni fašisti
Odporúčame