za vstup kam?
za vstup kam?
Beriem to tak, že teraz mám byť plne sústredená na kvalitný výkon mojej funkcie.
Za tie tri roky v roli prezidentky SR o jej kvalitnom výkone funkcie nemôže byť ani reči! Je plne zodpovedná za marazmus v "tejto krajine."
vojnový korešpondent - akurát by musel mať so sebou veľkú zásobu spodnej bielizne
v skutočnosti máme na východnej hranici nedemokratický fašistický štát so zbraňami NATO namierenými na východ - v duchu stáročnej expanzie Anglosasov proti slovanským krajinám
Slovákov utláčala Budapešť a nie Viedeň
zatiaľ nie je
už chcú zakázať aj pomenovanie - neprispôsobiví - vraj je to rasistické
nevyhováraj sa - si nastavený lebofico, lebosmer
keď budú zatvárať Naďa, tak budú tiež tvrdiť, že bol SMERák - čo je vlastne aj pravda
Do volieb šiel ako nezávislý s podporou KDH, SaS, OĽaNO, NOVA, a ŠANCA.
Už preniesol na Slovensko z Francúzska Počiatkovu vilu?
podmienkou vstupu do EÚ bolo odstaviť Bohunice
Anglossassom je to jedno - je to trvalý Drang nach Osten.
Kam sa ešte dá klesnúť? A čo hovoria PussyRiot?
Žeby aj Rusi boli impotentní ako Američania?
ty sa tu vidíš určite vidíš https://www.youtube.com/watch?v=eEntcyeYohY
Matovič priznal, že je zbojník ako Jánošík - takže by mal byť zavesený za rebro.
záleží od toho, kde robili prieskum - ak medzi Hitlerovými pohrobkami, tak je to jasné
treba si zapamätať poslancov, ktorí podporili Zelenského s jeho pomenovaním ukrajinskej brigády názvom Edelweiss - jednotka s týmto názvom vypálila na Slovensku po SNP takmer 120 obcí
Odporúčame