toto video mi zmazali, hoci je to poučné i pre porovnanie s našimi televíziami
toto video mi zmazali, hoci je to poučné i pre porovnanie s našimi televíziami
tak je, vol si
nenávisť a netolerancia k iným názorom sú základné črty súčasného liberálneho fašizmu
Heger robí to, čo vie najlepšie - opíjať ľudí, ale teraz nie vodkou ale svojimi drístami
Kollár sa drží toho, že sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú
vláda za to nemôže, ale tí, čo ich volili
s tým musia špióni rátať - okrem Jamesa Bonda
do 2,9% percent voličov by som jej doprial
súčasný liberalizmus sú len mimikry, ktorými zakrývajú fašistickú podstatu
keď urobili Čaputovú prezidentkou, tak by nebol problém urobiť premiérkou aj Nicholsonovú - veď to záleží od IQ voličov
teraz mi je tuž jasné - tebe ako neúspešnému absolventovi pomocnej školy je SOU nedosiahnuteľná méta
Ale keď chceš, tak ti stručne "vrajprávnikovi" napoviem z trestného činu Úklady proti SR:
(2) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa potrestá, kto spácha čin uvedený v odseku 1
a) a spôsobí ním smrť viacerých osôb,
b) a spôsobí ním škodu veľkého rozsahu alebo iný obzvlášť závažný následok,
c) ako člen nebezpečného zoskupenia,
d) ako verejný činiteľ, alebo
e) za krízovej situácie.
Jasne sa to týka súčasných vládnych politikov.
Pavel vymletý vojak Varšavskej zmluvy a NATO
Chápem, v Sládkovičove si bol iba raz - rovno po diplom. A kto ti napísal diplomovú prácu? Vlastne si ju ani nepotreboval - tak ako Čaputová.
za útokom ruská a severokórejská skupina - hackerské útoky robia, ako ináč, na drevených počítačoch
nemám prekladač tvojej reči
nie som, prepytujem, právnik, som absolvent prírodných vied, ale ty ako vyštudovaný právnik z Univerzity v Sládkovičove by si mal vedieť, čo je trestný čin vlastizrady a úkladov proti SR - tohto všetkého sa jednoznačne dopustila táto vládna garnitúra
OLANO nespĺňa žiadne atribúty demokratickej strany - je to zhluk zoskupení, ktoré samozrejme nemôžu byť strany, lebo ináč by OLANO bolo koalíciou strán, ale to by muselo ísť do volieb za iných podmienok, nemá ani regionálne štruktúry a riadené je jedným človekom
Nie "demokratický", ale debokratický blok.
Odporúčame