On dobre vie, že ich volilo 25% tupcov (zo zúčastnených voličov )
On dobre vie, že ich volilo 25% tupcov (zo zúčastnených voličov )
som zvedavý, koľkí z tých, čo sa sťažujú, volili túto exvládu
žiaľ, dosť je takých, čo pindajú, ale keď majú niečo urobiť na nápravu, tak sa vykašľú
áno, Havel vyhral o jeden hlas, kvôli zavretiu Sládka - takže klameš ty
hovoria, že to robia preto, aby demokratické strany nedovolili návrat mafie - a takúto formulácie prebrali aj médiá, ktoré práve súčasnú mafiu pomohli stvoriť
fakt, ja som si to zle pozrel - myslel som, že 67-ročná (totiž podľa medializácie väčšinou sa takéto prípady stávajú dôchodcom)
ja som nenamietal voliteľov, to je pravda, ale v podstate je to tiež priama voľba a nie parlamentná
mimochodom, Janiš oňahdy navrhol za GP neslávneho Trnku
ale otázka je potom, prečo na priamu voľbu cez voliteľov pristúpili v USA
Máš problém porozumieť napísanému textu? Tak ešte raz: V Česku, rovnako ako na Slovensku, pristúpili na priamu voľbu preto, že v parlamente sa odohrávali nechutné zákulisné hry
Ružomberok má iba jednu - vojenskú, s niektorými oddeleniami v bývalej štátnej.
Takýmto dôchodkyniam so státisícivými voľnými peniazmi chcú zvyšovať dôchodky?!
aspoň vidieť, niektorí europoslanci nemajú v europarlamente nič na práci, keď sa venujú takýmto nezmyselným veciam
ona je tajná maturantka - ako boli za socializmu vysvätení tajní kňazi
ty máš problémy - s fyzikou
tak toto je prvoradé, čo riešia - narodeniny
Takže sa blíži doba, že po Markíze a JOJke už nebudem vôbec pozerať ani RTVS.
Blcha Heger si hľadá nový teplý kožuch, do ktorého by preskočil z vypĺznutého kožucha OLANO.
Odporúčame