tešíme sa na fotky z jej ďalších svadieb
tešíme sa na fotky z jej ďalších svadieb
áno, to je ten uhol pohľadu
nemusela - a keď to urobila, nech za to nesie dôsledky
po smiechu býva plač
takže aj turistika zostane len pre zbohatlíkov - ochrancovia sa môžu hanbiť, že nechali zdevastovať Nízke a Vysoké Tatry nenásytnými developermi
keďže poznala jeho povahové vlastnosti a finančné neschopnosti (veď sám priznal, že financiám nerozumie), tak ho vymenovať nemusela - tak ako M. Kováč Lexu
väčšina národa sa hanbí za obidvoch
najoblbujúcejší
"niektorí zamestnanci budú musieť pracovať v noci aj počas sviatkov" - tak ako aj u nás
obyvatelia Kosova boli od toho ušetrení
presne na to som narážal
nie, niekto iný opatruje Kiskovu kozu
žiaľ, nemáme ani múdreho premiéra ani prezidentku
on žije zrejme niekde v Blave, jeho iní nezaujímajú
milión nie je väčšina oprávnených voličov - asi tak štvrtina
"Proruskí separatisti v Záporožskej oblasti na juhovýchode Ukrajiny vo štvrtok oznámili, že v regióne plánujú ešte tento rok uskutočniť referendum o pripojení sa k Rusku" - nech to urobia tak ako kosovskí albánci a celý svet bude spokojný
Čím väčšia inflácia, tým má v kase viacej peňazí.
Matovič svoje vyjadrenia o Sulíkovi zjemnil - po vrahovi tisícov, idiotovi je už len trucko
Samozrejme v poriadku je, keď Ukrajinci zabíjajú ruských civilistov a deti bývajúcich v Donecku a Luhansku.
Odporúčame