nevidíš brvno vo svojom oku
Oficiálnej verzii móžu veriť akurát tak Matovičovi magori + Remišovej dementi.
Treba si spomenúť aj na dezinformácie, ktoré v OSN šírili USA pred inváziou do Iraku a verili im práve tieto isté krajiny.
samozrejme, USA by bez ZSSR vyhrali 2. sv. vojnu
trollkoko, dnes sa činíš, už si tu zaplevelil svojimi drístami celú stránku
Tí "zbabelí" Rusi porazili Napoleona aj Hitlera.
Teba neľutujem, ale tých, čo sa musia o teba starať.
Rovnako hovoril aj nadrogovaný Hitler, keď postupovali Rusi Nemeckom.
nemá na to, aby zvládla solídne školy, ale s podrezaným jazykom chce každému rodávať svoje "rozumy "
alebo so zločincom Kočnerom
Nijaké súhlastné reakcie s tebou tu nevidieť.
USANATO škrtí Putina a Putin škrtí plyn.
Fínsko si nevybralo neutralitu a Slováci si nevybrali NATO.
Aj u nás sa OLANO vydávalo za protikorupčnú stranu.
ak Rusi odstavia plyn, tak sa splnia želania europapalášov o ukončení financovania Ruska - Remišovej a Hegerovi sa splnia ich túžby o okamžitom odstrihnutí sa od Ruska
to vy olajniaci sa bratríčkujete s FUHRERom MAJIJANom
mimochodom, veľa tých nemeckých nacistov po vojne nepotrestali, dokonca USA niektorým poskytli azyl a využívali ich znalosti a schopnosti
ty ju vari považuješ za političku?!
Nemci hrajú na dve strany - Ukrajincom predávajú zbrane a Rusom pomáhajú financovať vojnu nákupom plynu
Odporúčame