mimochodom, veľa tých nemeckých nacistov po vojne nepotrestali, dokonca USA niektorým poskytli azyl a využívali ich znalosti a schopnosti
mimochodom, veľa tých nemeckých nacistov po vojne nepotrestali, dokonca USA niektorým poskytli azyl a využívali ich znalosti a schopnosti
ty ju vari považuješ za političku?!
Nemci hrajú na dve strany - Ukrajincom predávajú zbrane a Rusom pomáhajú financovať vojnu nákupom plynu
to nebola politická akcia, ona nie je politička
tak je, úplný súhlas
kašľať na Sľuk či Biča - oslavy si urobíme aj svojpomocne - spievať a tancovať vieme - ale ďakujeme aspoň za reklamu 30. výročia prijatia Deklarácie o zvrchovanosti SR
typický slušnočlovek, liberálny fašista
Táraš sprostosti a keď už chceš písať verejne, tak sa nauč písať správne aspoň interpunkčné znamienka.
Porovnávaš skutočného politika Husáka so strážkyňou smetiska?!
a hladiny istých látok v krvi
je jasné, že mentálnym postihnutím trpíš práve ty, keď sa hráš na politológa - bez akýchkoľvek znalostí histórie a minulej i súčasnej politickej situácie
Michelko na túto tému: https://www.youtube.com/watch?v=Iyoa1s0EXnI
Recipročne by mala existovať aj súťaž: buzerantroka.
a mal si pripojiť aj váš domáci fašistický pozdrav Na stráž!
SaS je organizovaná skupina (mafia), ktorá do štátnych funkcií dosadzovala svojich nominantov - ale rovnako ako aj OĽANO, SME RODINA a ZA ĽUDÍ
jedno chápadlo mafie je SaS, ale hlava je Mgr. I. M.
Odporúčame