a zamestnáva na svojom ministerstve rodinných príslušníkov a za štátne ich berie so sebou na výlety, alias služobné cesty
a zamestnáva na svojom ministerstve rodinných príslušníkov a za štátne ich berie so sebou na výlety, alias služobné cesty
áno, také vtipy sa robili po prehre Rusov (ZSSR)
Spomenul som si tak na dávne časy po roku 1968, keď sme sa nesmierne tešili z každej výhry nad ZSSR a držal som palce každému mužstvu, ktoré hralo proti ZSSR. Doba sa zmenila, a teraz držím palce každému mužstvu, ktoré hrá proti USA, vrátane Rusom.
poslali američanov domov (hoci len hokejistov)
treba to denne pripomínať, aby sa ľudia mená všetkých kolaborantov naučili naspamäť
a prenikli aj správy, že včera v Kijeve ľudia vykúpili v kvetinárstvach všetky kvety
Zatiaľ ešte Rusi nenapadli Ukrajinu, ako prorokoval senilný Bidet. Asi sa Rusom nechcelo vstávať do toho nečasu. Ale ešte nie je koniec dňa. Možno keď sa naobedujú ...
to je len taký trik na oklamanie američanov
do vojny ohlásenej američanmi zostávajú ešte 4 hodiny
nechváľ deň pred večerom - do vojny ohlásenej američanmi zostávajú ešte 4 hodiny
Bidet už začal odratúvanie útoku, o ktorom už týždne hovorí?
zostáva už len 8 hodín do 16.2.
otázne je, či Ukrajina na kúpu mala nejaké peniaze
veď všetko zlato museli odovzdať USA len pár dní po skončení Majdanu
žeby jej ich napísal nejaký Valášek?!
koaličníci (nielen poslanci) musia rátať s tým, že na každom stretnutí s voličmi sa ich budú pýtať na toto ich kolaborantské správanie
správna sebakritika - stačí na to len letmo prejsť tvoje výplody
Myslíš, že prezidentka by bola schopná urobiť nejakú odbornú skúšku?
presne tak - alebo ako riešili toho týpka zo stajne Progresívneho Slovenska, ktorý vyzýval strieľať tých, ktorí nebudú voliť Čaputovú?!!
doplním: ako sa môže nazývať liberálom ten, kto znemožní vystúpiť v parlamente generálnemu prokurátorovi a najmenej dvom desiatkam poslancov?!!!
60% bolo iba z tých, ktorí sa zúčastnili volieb
Odporúčame