pôjde bojovať pod velením modroknižkára Naďa
pôjde bojovať pod velením modroknižkára Naďa
len tak ma zaujíma, či tú čiapku mala pripravenú k medaile (pardon, k madajle)
polovica februára sa len blíži, takže bidetovci môžu mať pravdu - ak sa im podarí kamufláž Gliwice II
no vidíš, a títo "odvážni poslanci" sa pokakali, keď bol verejne zverejnený ich zoznam - veď môžu byť pred svojimi spoluobčanmi hrdí a hrdá môže byť na nich aj ich rodina a všetci, ktorí ich volili
Súvis iba náhodný? "Na cestách bude od piatka viac policajtov"
To je tak, keď sa sliepky pchajú do politiky - podobnossť s Tabák, Remišovou, Čaputovou či Nicholsonovou čiste náhodná?!
Bude vojna v priamom prenose?
hovorí sa tomu použitie rovnakej medecíny
vidieť, že si produkt dištančného vzdelávania v pomocnej škole
+ opozícia má za chrbtom oplotenú ambasádu aj s americkými žoldniermi, ktorí budú chrániť kolaborantskú vládu
odvolať Mikulca je málo, lebo sa podieľal na zločinnom konaní - jediné čo by ho mohlo ochrániť pred doživotím je ak sa stane kajúcnikom, ale nech sa poponáhľa, aby ho nepredbehol Čurilla
tu máš o tom, ako to bolo, keďže máš problémy s chápaním písaného textu
nielen zákerný a pomstychtivý, ale Mgr. Matovič je uznaný psychopat, ktorý sa vinou nesvojprávnych dostal k moci - a preto sme v takom marazme ako sme
Tabak sa len pomýlila - tradične nevedela o čom sa hlasuje
my normálni nechceme sem volať žiadne cudzie vojská - na rozdiel od vás kolaborantov
autonómna oblasť Ukrajiny sa v referende rozhodla dobrovoľne vstúpiť do Ruskej federácia ako ochrana pred vyčínaním banderovcov proti etnickým Rusom žijúcim na Ukrajine
čoskoro začne pookupačná normalizácia
veľmi milý človek, ale ko kóóót!!!
a urobili hanbu aj svojim potomkom v niekoľkých generáciách
Odporúčame