iba slaboduchý nevidí, že v súčasnej vláde sa spojili fašisti s tzv. liberálmi a vytvorili liberálno-fašistickú totalitu
iba slaboduchý nevidí, že v súčasnej vláde sa spojili fašisti s tzv. liberálmi a vytvorili liberálno-fašistickú totalitu
Jednoduchá otázka: Čo si zaslúži kolaborant a vlastizradca?
tak je, už zabudli ako sa správali v opozícii a po uchmatnutí moci - zabudol vôl, že teľaťom bol
pekne - treba im to všetko neustále pripomínať, aby sa nezabudlo, ako sa správali pred poslednými voľbami
Poslanec Andrej Stančík (OĽANO) pripomenul, že správanie opozície pripomína nástup totality.
Správanie koalície je prejavom liberálno-fašistickej totality.
Ukrajine a jej spojencom zo Západu sa spoločným diplomatickým úsilím podarilo zabrániť Rusku v ďalšej eskalácii a odvrátiť jeho inváziu.
Niééé!!! Len to nie! Neverím ukrajinskému ministrovi, je to ruský agent. Predsa Biden jasne povedal, že Rusi napadnú Ukrajinu v stredu 16.2.
CIA zatiaľ oznámila len deň, preto budem a čakať na priamy prenos - chrumky už mám nachystané - v Kijeve vraj ľudia už vykúpili živé kvety a sú tiež v očakávaní
Heger: Musíme sa zodpovedne pripraviť na hrozbu invázie - američanov
nič nové pod slnkom - stačí si pozrieť film Vrtieť psom
ale Marcela Merčiaka neprekonal
asi to tak rýchlo nebude - až o týždeň - cesty smerom na západ budú klzké - od výkalov utekajúcich spojencov
koalícia sa spolieha na podporu oplotenej ambasády a na jej ozbrojených žoldnierov
načo dovolenku - bude to prekážka v práci - na cestách budú prúdiť konvoje amerických spojencov smerom na Ukrajinu - alebo naopak
Ukrajinci vojnu nechcú, Rusi vojnu nechcú - tak kto chce vojnu Ukrajincov s Rusmi?!
o dva dni uvidíme, aký "false flag" USáci vymyslia?!
najvyšší čas, aby koalícia prijala zákon Lex Biľak a začali mu po mestách stavať sochy
už si predstavujem Pročka ako je prilepený na podvozku amerického lietadla
Odporúčame