Kollára je zbytočné pýtať sa - ten si robí vždy z huby r i ť.
Kollára je zbytočné pýtať sa - ten si robí vždy z huby r i ť.
Ono sa to posunulo? Vraví sa: marec, poberaj sa starec.
na základe takýchto poplašných informácií zarobil Nathan Mayer Rothschild obrovský majetok, keď po porážke Napoleona pri Waterloo šírili správy, že Napoleon vyhral, na čo Briti začali húfne predávať akcie a Rothschild ich za bagateľ skúpil
Drucker sklamal aj mňa, mal som o ňom lepšiu mienku - už nemám
po skončení studenej vojny platíme reparácie víťazom už 30 rokov - prišli sme o najcennejší majetok štátu
si predstavte tú reakciu, keby nejaká nezávislá agentúra vydala článok s nadpisom, že Ukrajina začala bombardovať Donecko a Luhansko
Príbuzní, priatelia, známi, rodáci poslancov, ktorí sa chystajú kolaborovať s okupantmi, by im to mali vyhovoriť pre pokoj v rodine, obci, regióne, skrátka všade, kde sa títo poslanci budú pohybovať. Ide o historický moment a biľag kolaborácie zostane na nich a na ich rodine.
Na Pete sa mi páči aj to, že nepodľahla politizácii OH v Číne, nehľadá smietky v organizácii hier a nekritizuje "porušovanie" ľudských práv v Číne.
Peťa, do toho! a hlavne celú olympiádu prežiť v zdraví!
pre nás by bolo lepšie, keby Rusi tú vojnu začali kým tu ešte nie sú americké vojenské základne
alebo útokom v Tonkinskom zálive, alebo so ZHN v Iraku...
to je tak, keď ľavá ruka nevie čo robí pravá - skrátka, pripravovaná kamufláž nevyšla, počkajme si na reparát nabudúce
vždy som sa čudoval, ako neprispôsobivý, ktorý takmer nedokáže písať a čítať môže urobiť vodičské skúšky
záleží od toho, či vyprovokujú konflikt s Rusmi alebo nie - keď porovnáme výzbroj afgánskych pastierov kôz, ktorí hnali američanov tak, že nestíhali nasadať do lietadiel, tak pri konflikte s Rusmi by z nich ani nemali čo nakladať
Luke2 ti to pekne chronologicky zrekapituloval a ty namiesto poďakovania vypľuješ ďalší nezmysel - s takými ako ty je nehodno komunikovať a strácať čas - hajde medzi ignorovaných!
Len v Nemecku na vojenskej základni Rammstein je vyše 50 000 američanov a v Kosove na základni Camp Bondsteel okolo 10 000 amerických vojakov (okrem obslužného personálu) - a to sú len dve najväčšie americké základne v Európe
presne tak ako američania Nemcov a v Nemecku sú doteraz a pchajú sa do každej európskej krajiny - dokonca nielen európskej
američania sa pojmu "vojenská základňa" vyhnú tak, že vymyslia pre zhromaždisko americkej armády a výzbroje iný názov - tak ako vojenskú agresiu nazývajú "mierová misia" alebo "mierová kampaň", bombardovaniu civilov hovoria "eliminácia teroristov" a pod.
Heger jedine kvalitne táral - ako vždy
Jančkárová bola v tej debate slabá ako trikrát vyvarený čaj - nechala ho tárať naučené frázy, ktoré tam neustále verklíkoval - ja som dostal akože 13. dôchodok 50€, a keďže som nepodporil testovanie vakcíny, tak som nedostal žiadnu kompenzáciu - jednoducho, Heger je taký typický olajno pročkovec
Heger dnes v rozhlase táral dve-na-tri, že sa tie sprostosti ani nedali počúvať
Odporúčame