Alojz Baránik (SaS) dokonca povedal, že Lipšic previerku ani nepotrebuje, lebo ho všetci dobre poznajú.
Baránik je skutočne korunovaný tupec!
Alojz Baránik (SaS) dokonca povedal, že Lipšic previerku ani nepotrebuje, lebo ho všetci dobre poznajú.
Baránik je skutočne korunovaný tupec!
veď nech si Ukrajinci dovážajú plyn od priateľov z USA alebo Kataru
nomen omen - on je naozaj veľký ...
to najhoršie ho iba čaká
nórsky národný tím si vzal na ZOH 2018 v juhokórejskom Pjongčangu 6 000 dávok liekov na liečbu astmy
ale iba humanitárnu - do Poľska priviezli humanitárne vybavenie - pomaranče Agent Orange
Príspevok I. Kamenca je ako z prednášky na VUML (Večernej univerzite marxizmu-leninizmu)
Ivan Kamenec bol do roku 1989 členom Komunistickej strany Československa. V Registračných protokoloch agentúrnych a operatívnych zväzkov Štátnej bezpečnosti je osoba s menom Ivan Kamenec a s dátumom narodenia 27. august 1938 vedená ako kandidát tajnej spolupráce s krycím menom Historik a ako dôverník s krycím menom Samo.
vyzerá to tak, že si produkt takého znásilnenia - už tu nebudú znásilňovať rusi, ale usi
Ficova vláda zmluvu, ktorú z USA priniesol Lajčák neprijala a ani o nej vo vláde nerokovala - na rozdiel od týchto kolaborantov
choď sa pozrieť do Vietnamu, Juhoslávie, Iraku, Afganistanu a pod. na ekologické škody, ktoré napáchali usáci v globálnom merítku - aj my sa môžeme "tešiť" na zamorenie Slovenska
viem, že deti nemôžu za činnosť svojich rodičov, ale deti týchto to budú mať ťažké - peniaze to nevyvážia
to je určite len "vrchol ľadovca"
Také niečo očakávaš od tabák-pročkovcov, kollárovcov, sasaniek a žaluďov?!
Kollára držia za guľky pod hrozbou, že mu zoberú majetok, ktorý má v USA.
Američania sa postarajú, aby v parlamente bolo také rozloženie, že kolaboranti budú mať väčšinu - stačí zastrašiť, pozatvárať a prinajhoršom fyzicky zlikvidovať nepohodlných politikov - tak sa to robí v okupovaných krajinách.
už si predstavujem, ako Naď s Korčokom po prílete z USA budú mávať Dohodou a rečniť, ako ňou zachránili svetový mier
žiaľ, všetko je to pravda - teraz je už jasné, že cieľom bolo dosadiť do riadenia štátu týchto kolaborantov - aj za cenu obety životov Kuciaka a Kušnírovej
Odporúčame