Ale Sulìk jungend tvrdili, že si cestu hradila sama.
Ale Sulìk jungend tvrdili, že si cestu hradila sama.
Plačková má šťastie, že je so Sulíkom v Dubaji
a čo keď očkovaný nakazí očkovaného a v čom je to iné, ako keď očkovaný nakazí mňa doteraz zdravého, ktorý som zatiaľ nikoho neohrozil
mimochodom, ja som si celý život platil zdravotné poistenie pre prípadné liečenie, hoci som doteraz z neho využil len minimum
doba ide ďalej - teraz ti umožnia vstúpiť do obchodu a až potom dostaneš pelendrekom
aspoň nám neponúkajú Cyklón B (zatiaľ)
takže nakúpime milióny dávok a každý to antivirotikum bude musieť užiť, ináč bude musieť zostať v domácom väzení
mýliť sa je ľudské - povedal jež a zliezol z kefy
je tomu už viacej rokov, keď sa písalo, že pokladníčky v Lidli pri menzese museli nosiť červené šatky
naši policajti postupovali po vzore amerických policajtov - zadržanému policajt kľačal na krku, našťastie nie tak dlho ako tomu hrdinskému černochovi, z čoho vzniklo hnutie BLM - teraz išlo len o belocha, ale prestavte si, že by takto postupovali proti nejakému neprispôsobivému z osady alebo Luníka
ale potom recipročne aj fajčiari, alkoholici, obézni ...
mladí SaS-kári klamú rovnako ako starí - vraj že mladá Sulíčka si cestu hradila sama - dobrá príprava do vrcholovej politiky
upresním, aby to bolo všetkým jasné - vedenie Lipšic-Čurilovskej mafie
glupý nie je len Sulík, ale aj ty - pozri si zmluvu s "právnou energetickou expertkou"
Odporúčame