Ono stealth tevchologia bola znama myslim v 60tych rokoch, avsak bolo od nej upustene z dovodu zlepsovania radiolokacnych systemov, teda mozes robit co chces, vzdy vymyslim lepsi radar. Rf a aj cina ma vyvinute jz s hypersonyckym pohonom a stealrh technologiou, takze atomky su jedine, ci chrani svet pred velkou vojnou. Stealth su super na rozvoz demokracie v afrike, azii, juznej amerike, kde maju zastarale zbrane.


