Ak by ošiel voliť len macron, tak by mal 100% hlasov. Toto má od demokracie strašne ďaleko.
Ak by ošiel voliť len macron, tak by mal 100% hlasov. Toto má od demokracie strašne ďaleko.
Dúfam, že si robíš srandu...
No daj co mame my a rusi nie...
Zrejme, snáď, vraj, údajne... to sú vám také dôveryhodné správy jak celá pravda.
Prosim ta, tam sa spoji aj anjel s diablom, len aby boli pri koryte.
Nie, ved za to moze putin a jeho propaganda.. Uz su stym uplne smiesni...cez slzi
Jedina sankcia, ktora by ublizila rusku je zakaz dovozu ropy a plynu, len to by isla europa uplne do kanalu.
Ludia to je v pohode, ja uz somsi zvykol, ze je to v zapadnej europe bezna zalezitost.
Ale neni v tom nejaky symbol?? Lebo ked za to cislo doplnim ca, tak mi vychadza "jedna pixa".
Co myslis, kolko by trvalo zavedenie demokracie takouto vecickou???
Snad ficovci nepritulili mimo verejnost nejakych kriminalnikov, ked slovensko nespomina.
Islo by to lepsie, ak by na syrsku armadu neutocili americania s izraelom a zapad prestal dovazat zbrane teroristom. Jednoducho dalsia vojna typu vietnam, afganistan a podobne kde rusi podporuju asada a usa teroristov.
Niektorym vadia aj stromy na ulici... sak to listie a tak...
Precital som toho dost a vychadza mi, ze ropu zatial namame cim nahradit a pravdepodobne sa to tak skoro nezmeni.
Ale sak sa mame dobre. Ze sa to bude musiet niekedy zaplatit, to nikoho netrapi.
A kto financoval sdku, smer a podobne... to by sa dalo spominat :)
Ze su americania a rusi blbi, nemusime byt aj my. Moj pedpoklad je taky, ze v rf bude pocet vrazd stabilny, mozno malo klesat, kdez to v usa pozvolna stupat. V zapadnej europe bude pocet vrazt rast o nieco rychlejsie ako v usa.
No, dzurinda s ficom to je jak ked stupis do hovna s lavou, alebo s pravou nohou.
Odporúčame