Koho chcu s takymi delami bombardpvat? Cinziaky?
Koho chcu s takymi delami bombardpvat? Cinziaky?
To cumim, ako su v kolenach. Rusi sem vyvazali ovela menej ako my tam, tak si mozes lahko vypocitat, komu to viac ublizilo. Vyvoz surovin tvori asi 70% a to im nezatrhne nikto.
No, niekto si mysli, ze rusom bolo teplo a nemcom zima.
Takze vlastne za vyhladzovanie zidov v taboroch smrti mozu rusi. Toto fakt chore ohybanie historie.
Presne taketo prieskumi boli aj pred ich volbami.
Moj oblubeny serial.
Nech odpociva v pokoji.
Nech maju gule a nech sa idu zhromazdovat do istambulu.
Vyhadzal by som zp zeleznic takmet vsetkych veducich pracovnikov a nechal by som len obycajnych pracovnikov. Ostala by tam mozno tretina ludi, ale bez debilov.
Je hrozne sledovat, ako z iraku po vpade usa ostala totalne zdevastovana a rozvratena krajina.
Obcas kotlebovcov vypocujem a mozem povedat, ze podla mna su k realite najblizsie aj ked v niektorych veciach nesuhlasim.
Ak si pozries statistiky, tak plat realne pre vacsinu ludi nerastie. Ako treba pocitat aj s ludmi kt nemaju viac ako priemer. Neviem, co tomu rozumies...
No a v roku 2012 mal byt koniec sveta.
Hm, to nie je pravda, lev v novinách sa objavuje rusko a usa, pretože je teraz taký kurz. Inak zbrane do sa laduje okrem rusov aj usa, nemci, briti, francúzi a vlastne skoro všetci. A vlastne tak nepriamo aj podporujú is.
Super, konečne bude školstvo na slušnejúrovni.
Tam nema co robit minimalne 90% tych zlodejov.
Uzernik este vyspava opicu z oslav dna nezavislosti. Ale stavim sa, ze na medzinarodnom dni romov isto bude.
Myslim, ze toto nebola sprava pre teroristov z is, ale pre inych teroristov.
Odporúčame