Kto koho vrazdi a nenavidi? Ci pises o sebe a nenavidis nas, s inym nazorom? Podla mna ste extremisti vy, pretoze urobite cokolvek, tj zradu, klamstvo, nasilie aby sme sa my s inym nazorom nemohli vyjadrit. A v neposlednom rade publikovanim nezmyselnych clankov, aby si ovplivnil mienku ludi. Ludia uz vedia ze denniky nie su nestranne, ci nezavisle.


