To tam na vychode je plyn, ci elektrika, maslo, chlieb, mlieko, benzin, tak lacne??
To tam na vychode je plyn, ci elektrika, maslo, chlieb, mlieko, benzin, tak lacne??
On nepochopi, pretoze ho to ucitelia na vychode nenaucili ;)
Hlavne ze na novom humvee sa po parizi jazdit moze ;)
Tento wc uz meni jak ta hydina z nemecka. Do teraz si pozyval migrantov ako nemci. No zvolebnieva sa...
Tak to veru potesi sprava, ze sa v zoo narodila mala panda.
Doverihodnost tejto gorili je fakt vysoka.
Tak som zvedavy, ked budu uniu opustat casom dalsie staty, kde sa budu banky stahovat.
Alebo este mi to pripomina americanky, ktore videli vybuchnut raketoplan a plakali stastim, lebo si mysleli, ze je to ohnostroj na jeho pocest uspesneho startu.
Ironicky vtipne je, ze sa jedna hlavne o slnieckarov a zastancov multikurlturalizmu a islamizmu, pricom hlavne ti su proti pravam zien. Podla mna su to len naivni, nevedomi idioti, ktori nevedia o com zivot a svet je.
Ako orangutani sa skor spravali demonstranti, nie trump.
A ja ze preco ruska vojenska technika pouziva benzin :)
Vraj u nas je podmienka na vyznamenie byt clovekom o ktorom nikto nepocul a byt zidom.
A nie len norska.. prijimanim migrantov, uprednostnovanim mensin, neriesenie ich kriminality vyustilo do Breivika a u nas napr aj do Harmana, ci napr dalsich teroristickych utokov v europe.
Eu hlavne nepotrebuje hollanda. A uz vlastne ani francuzi.
Americania maju bomby v turecku, co je susedny stat rf, takze preco nie na kubu... A nie je to 4000 vojakov. Kolko ich je v pobalti, v polsku, svedsku, finsku, ukrajine, turecku, japonsku, atd vsetko su susedne staty rf.
Takze norsko uz nie je neutralna krajina ale jeden z cielov.
Mne to vychadza tak, ze namiesto ocele sa oplati z ciny dovazat polovyrobky.
Slaboducha amerika si ale mysli, ze jadrovu vojnu vyhra.
Osobne neverim tomu, co pisu media o severnej korei. Ved to pisali aj o nas ze zereme deti...
Esteze kimovci nemaju ropu. Uz davno by bol kim minulostou.
Odporúčame