250k mrtvych, masakre, genocida, brutalne vrazdenie a vyhladzovanie, desiatky teroristicky organizacii, kde sa ani nevie proti komu kto bojuje.Pouzivanie dokonca chemickych zbrani... Pokial budu mat teroristi priestor, zbrane, ZHN, tak to na 100% pouziju s co najvacsim vyhladzovacim ucinkom.
Uvahy by si mali nechat novinari do filozofickeho kruzku alebo na diskutujucich a nech informuju o faktoch.


