Pokial budu nejaki blazni v parlamente vykrikovat o trianonskej zmluve, vztahy sa budu zlepsovat velmi tazko.
Pokial budu nejaki blazni v parlamente vykrikovat o trianonskej zmluve, vztahy sa budu zlepsovat velmi tazko.
Ved pockajme zo vztahmi ako zacnu po europe vyhravat nacionalistcke strany.
Som zvedavy, kedy to rupne a cena poleti hore. Pocitam, ze za 5- 10 rokov bude cena aj 3nasobna.
Smutne, ked sa otvorene hovori o nahradzovani europanov migrantami.
Ja som myslel, ze v demokracii je prvorady nazor obcanov.
Snad mali povedat, slovaci su chochoti? :)
Na co by veru, ked nasi dedovci tu bojovali a umierali vo vojnach, v chorobach ci hladomoroch a teraz im sa mame delit s tymi, co nasim detom svetlu buducnost pravdepodobne neprinesu.
Tuna v europe idu strasne hadzat kamene a bojovat aby ich pustili cez hranice, ale vo svojej krajine bojovat za svoj lud...
Je to tu cele veky, kto chce zit, ten musi za svoju podu bojovat a ked ju vybojuje, tak musi budovat.
No, je pravda, ovela vacsi problem mame s neprisposobivymi, uz to mohol spomenut.
ked chcu hladovat, nech hladuju, ale ked budu upierat jedlo detom, hned ich zavriet.
Ze na tych srdcervucich fotkach s detmi su vacsinu chlapi. kde su vlastne ich matky?
Lebo asad nechcel dat ropu americkym firmam
Az na to, ze je to presne naopak. Vychodni nemci neboli tak krizeny po 2sv s americanmi a podobne a tak isto tam nebolo tolko migrantov ako v zapadnom nemecku.
Taliani a greci uz pred rokmi ziadali o pomoc a ostatne krajiny sa na nich vysjali. Nasledne sa na to vykaslali, ved v grecku tak isto nechcel nikto ostat, vsetci chceli do memecka. Napokon to dopadlo tak, ze greci ich nechali prejst. Najnovsie posielaju lode aby sa nedrzali u nich na ostrovoch, ale isli dalej na zapad.
Demokracia je vlada ludu. To tu mali naposledy tak greci tak pred vyse 2000 rokmi.
Pokial by to malo byt na vyber, tak by som aj suhlasil. A zacal by som spekulovat, ako odtialto na zapad dostat neprisposobivych, ved tam by im hadam vedeli pomoct.
Ale nesmies povedat, ze je to k vianociam.
Si myslim, ze to nebolo len tak, vsetci predstavitelia boli podplateny. Som nazoru, ze komunitny system v principe je najlepsie co moze spolocnost vytvorit, ale na to niesme z daleka pripraveny a kto vie, ci dakedy budeme. V mensom meritku by system fungovat mohol. Zakladom jeho fungovania je vola a zdroje.
By mali ist diskutovat medzi svojich na smetisko.
Ak by mali zachranit stovky zivotov, tak par plechov snad obetujeme, nie?
Odporúčame