Hlavne nech sa nezastavuju a smer nach berlin.
Hlavne nech sa nezastavuju a smer nach berlin.
Nech su radi, ze tam nepostavia raketove silo.
Nechcem vediet, co bude za tyzden
Nerozculuj sa prosim ta. On za to nemoze :)
Kto by bol cakal, ze to nebude slota ale moslimovia :). Esteze tam nezostanu, to by ju asi fakt aj zrovnali.
Do luxemburgska im poslat nejakych 40 tisic a sledovat aspon pol roka co to spravi.
Chcem vidiel ako ich 500 tisic vyzenie prec z nemecka :D
Prispeje minimalne korytnackami :)
Hlavne nikto ziadnemu statu nenutil nasilu cechoslovakov prijimat.
Pozeram ta3 co trepe. Rozpravky kua vzialene realite. Prazdne reci dokaze trepat aj fero v krcme co by bolo dobre aby to bolo dobre. Ziadne riesenia, len prazdne reci.
Ludia, porobte si zbrojne preukazy, mate pravo chranit svoje zivoty a majetok. Zatial sa to da a je to legalne.
Kto vie, co zacnu ti migranti stvarat ked ich odsudia mimo nemecka, napr na slovensko.
Tie kvoty snad odmietneme aj keby nas mali vyhodit z unie.
Jj
https://sk.wikipedia.org/wiki/Zyklon_B
sm utna historia.
Sikovno dorobte tu atomovu bombu a zavolajte stalinovi nech zvysi dodavky plynu :)
Nie na zanik, ale k chaosu, takemu, aky je v afrike a juznej azii. Radsej by som zil s cinanmi ako s ...
Na markize ukali zaber ako bezdomovci dojedali zbytky po migrantoch. Tak to je fakt uz moc!
Infiltrovat a znicit! Tak by sa dal znicit aj samotny isis.
Siat na nich, nam s romami nepomohol nikto.
Uz to mohol napisat po nemecky.
Odporúčame