Ok, a kto nazval prezidentskeho kandidata zradcom?
Ok, a kto nazval prezidentskeho kandidata zradcom?
Ale korcokovi volici nikdy neprejdu k dankovi alebo pelemu. To sa nestane.
Moj zlaty cestne by bolo aby pele predstupil pred volicov a povedal viete co som homosexual a lgbt+ temy su mi blizke tak vas preto ziadam aby ste sa aj vy zamysleli ci homosexualne orientovani ludia/obcania/obyvatelia by nemali mat rovnake prava ako vacsinova populacie. To by bolo cestne? Necestne je povedat ze si pele kvoli politickej kariere nezalozil rodinu, bolo by to uveritelne ak by bol tridsat rokov predsedom vlady vtedy ny sa o tom dalo polemizovat. Takze kto z nich dvoch krivak? Jasne ze napíšeš korcok, lebo od teba sa argumenty odrazaju ako od danka pravidlá cestnej premavky
To su ti odborníci co tvrdia ze sa titanic este stale plavi len je "prekapotovany"? Vsak to uz ani alternativa nie je, to je dezolatstvo
Vy si ani len neuvedomujete ako vas fico o*rbava. Jediny kto bol strceny v americkom anuse bol fico ked na uzemie sr priniesol niekolko potencialnych teroristov z guantanama. Pan prezident pan prezident (obama) nemame tych vaznov kde dat, wait a minute pls. I am calling slovakia, máfia fico. Fico? Hello a zvysok uz poznate
To su tvoji kamosi? Ja nikoho takeho neobhajujem, nech ich zavru ak su fasisiti. Takze o com je tvoj prispevok?
Pele pojde do kremla. Vies o tom ze si pokrytec? Prekazaju ti lgbt sam si to napísal aj ked sposobom tebe vlastnym. Nemoze jedno prekazat ale s druhym si ok. Jedno aj druhe sucasne platit nemoze. A odkial vies ze pele nechce deti? Jaj, lebo to nehovori. No asi preto to nepovie, lebo vie ze jeho volici (napriklad ty) by si to nepochopil. A tu sa dostavame k tomu preco pele nemoze byt prezident. Pretoze nema vlastny nazor, teda ma len sa ho boji verejne povedat. Korcok svoj nazor na veci verejne povie bez okolkov. Pele sa boji vlastnych volicoc. Preco kral prieskumov nevyhral vokby do nr sr? Lebo je umely, obycajny marketingovy produkt fica. Fico je aspon uveritelny
Myskis ze ta primarka ma nejake mindraky? Mozno bude mat ak jej nejaka luza pride vykrikovat pod okna ze co si to to dovolila v 21.storoci v eu ai napisat svoj odborny nazor. Lebo to bol nazor odborny od osoby ktora sa venuje danej problematike. Tu sa riesi ze nejaky chytrak na ministerstve si zacal tuto osobu lustrovat v zoznamoch co je podla mna protizákonné.
Nech si spinu vytahuju medzi sebou, v politike proti tomu nikto nebude namietať, bohuzial to do politiky patri. Ale nech nelustruju nepolitikov co sa ozvu vtedy ked politici prekracuju hranice.
Latincina je tazky jazyk. Chcel by som sa ju naucit, vzhladom k zalube v citani historickych knih z obdobia neskorej republiky. Zatial v slovenskych/ceskych prekladoch
Nech sa mu dari :)
Dnes bol takac na exprese. Ti smeraci sa musia fica fakt bat. Moderator sa ho pytal na to infantilne video z ficovej kancelarie kde rozdeloval ulohy ministrom ze ci to nepovazuje za infantilne/detinske a po trochu dlhsej pauze povedal ze nie kdeze. Následne to bola demagogicko-bolsevicka znôška dristov. Ale dopocuval som.
Postupovala lege artis. Nejaka statna tajomnicka sluzobnym bmw zramovala nejaky stlp v ba.
S nejakym dochodcom v plienkach :D
Co ju vymenia za kotlara? Nech tam este len je. Sice maju tam toho z bb toho urologa. Ten nie je vypatlany a cudoval som sa ficovi ze take ministerstvo zveril funebracke. Ten bystricky urolog/poslanec/predseda vyboru (zabudol som jeho meno) by bol stokrát lepsi ako funebracka a to nemam o smerakoch vysoku mienku
Pozri, personal z inej nemocnice sa ozval a hned ho lustrovali kto je co je a co si to dovolil kritizovat hlavu pomazanu. Tolko reci o jej odbornosti a skutek utek. Este horsia ako krajci a to bol suverenne najhorsi minister zdravotníctva vobec. Funebracka princezna
Ja ciganikovu neobhajujem, je mi absolutne ukradnutá. Clanok riesi podozrenie z nezakonnej lustracie osoby, ktora sa ozvala voci praktikam veducej ustredneho organu statnej spravy. A to je smutne, velmi smutne
A nasledne nechat lustrovat osobu co si dovolila princeznu kritizovat. Nech sa princezna radsej venuje funebractvu a zivym nech da pokoj
Hlupy narod
Tu sa riesi sikana zo strany ustredneho organu statnej spravy. Adoracia druhej celnej predstavitelky vlady sa riesi pod inym clankom ;)
Odporúčame