Ale ti americki bezdaci maju vyssiu zivotnu uroven nez russacka stredna trieda
Ale ti americki bezdaci maju vyssiu zivotnu uroven nez russacka stredna trieda
Neplati pohladavky? Skor zavazky nie ;)
Ovladas vobec slovensky pravopis? Lebo pises ako hotentot
A ako sa o nich majú starať ked su na opacnom konci sveta. Fakt ako trochu rozmyslaj, viem ze to boli ale premoz sa
Iste je to vyssia suma ako tvoja socialna davka ;)
Nic z toho nie je pravda pretoze na zaklade prava ktorym sa riadi organizacia a cinnost medzinarodneho trestneho sudu to zak byt nemoze. Jednoducho to tak nefunguje. To su totalny taraboviny. Tie ludove republiky nemaju pravnu subjektivitu
To su taraboviny a kuffoviny co tu vypisujes. Nic z toho nie je pravda. Medzinarodny sudny dvor ma pravomoc len voci clenskym a uznanym statom podla rimskeho statutu. Tie putinove republiky niensu medzinárodne uznane exklavy ruskej federacie a preto de iure patria pod ukrajinsku spravu. O tom co alebo ktonje terorista rozhoduju narodne parlamenty zakonmi a jednotlive staty sa podla toho rozhoduju koho budu povazovat za teroristov.
Takze ficovlada je americka babkova vlada?
Medzinarodny sudny dvor sa nikdy nezoabera otazkou koho alebo co treba povazovat za teroristicku organizaciu ;)
Mna by zaujimalo preco tu zmluvu stuka aj s kalim nenavrhli zrusit?
Husak pochopil akurat tak vlastne zaujmy a nie objektivnu realitu
To co si napisala z clanku nevyplyva ;). Ale to nie je tvoj problem ako problem redaktora, ktory pise co sa mu zachce
A ake citas, slavienske? Pochybujem ze ovladas azbuku
No a michael jackson zije
Je to uplne nieco ine. Z clanku vyplyva ze tie peniaze nedlhuje usa ale nato takze nadpis clanku povazujem za manipulativny a zavadzajuci resp. nepravdivy. Preco mame tendenciu kopat do svojich spojencov? Vsak my sme chceli byt v nato
Bombasticky nadpis a z clanku sme sa dozvedeli ze tu sumu dlhuje nato nie usa :D
Ale ved to vysetruje expert dezole kotlar tak nech sa predvedie. Mohol by skusit zazalovat pfizer aspon by sme sa pobavili. Len potom by nas smiech presiel ked by ho pfizer povlacil po arbitrazach
Nezavid mu. Mal si sa lepsie ucit
Odporúčame