Je úplne jedno koľko znasilneni sa stalo pred xy rokmi.
Je úplne jedno koľko znasilneni sa stalo pred xy rokmi.
Na to aby tu platili vysoke dane zo svojho bohatstva a pozerali sa na vydrancovanu krajinu? Radsej pojdu do monaca. Co im moze slovensko ponuknut? Lacnu pracovnu silu? To uz davno neplati. My nemame ziadnu konkurencnu vyhodu pred zahranicim. Ok pred ukrajinou a ruskom, nie je tu vojna ani nas bohate staty (obchodni partneri) nebojkotuju.
Minimálne tam je konflikt zaujmov v zmysle ze moze vylucit kandidata, ktory podla kancelarie nr sr nesplnil podmienky
Neviem nakolko sa to zaklada na pravde ale nieco na tom moze byt.
Ja by som si ten rozhovor vypocul.
Verim ze tento druh prispevku sa nebude zneuzivat
Ty si bol clen tej delegacie? Asi nie ze
Americky folklor mat doma v suflikoch tajne dokumenty. Nech mi nikto nepovie ze na oboch prisli nahodnou kontrolou
GOAT nikdy neprekona
Skor ukrajincom. Achmetov by to mohol kúpiť
Je to presne opacne. USS investoval nemale financne prostriedky do kosickeho zavodu. Minimalne vtedy ked ho kúpil, vyplatil veriteľov a dostal firmu do zisku
To nie stav za triapol roka. To sa uz len minuli ucinky miklosovych reforiem to je cele. Svet pokrocil no slovensko stagnovalo a ano treba si priznat ze za byvalej vlady zacal cuvat a stale cuva
Slovensko je rebel :D
Videl som fotky kildeho nohy po uraze a chcem sa opytat ze ci niekto z vas vie co mu tu reznu ranu urobilo. Videl som ten pad ale tam som nezachytil co mu rozrezalo nohu
Gut behrami to povedala tak ako keby sa tie zranene pretekarky na nieco stazovali. Zranenie sice znamenalo pre vlhovu koniec sezony ale nevyplakava, chce sa vratit silnejsia. A cenim si ze isla aznna doraz aj ked sa zranila. Gut behrami mala v minulosti sancu na druhy velky globus a miesto toho aby zabojovala s vlhovou taknradaej vypadla. Teraz sa jej vyhrava ked nema poriadnu konkurenciu. Pri vsetkej ucte k nej, ma nevyrovnane vykony. Ak sanshiffrin vrati tak vyhra velky globus lebo ona je bojovnicka rovnako ako vlhova. Gut behrami ma hlavne hlupe reci.
Nadava na ameriku ale pouziva anglicke slova :D
Odporúčame