"Demokratická" opozícia si zaplatí ľudí čo sa vmiešajú do davu a vyvolajú tie výtržnosti. Dá sa to ? Dá.
"Demokratická" opozícia si zaplatí ľudí čo sa vmiešajú do davu a vyvolajú tie výtržnosti. Dá sa to ? Dá.
KDH nie je demokratická strana. Je to strana špinavá ako hlina. A keď sa tá špina umyje, neostane nič. Ako z hliny.
Takže bez faktov, bez argumentov, bez rozumu. Celý ty.
"demokratické opozičné strany hľadajú formy, ako s nárastom extrémizmu bojovať. " Ale mali by to byť demokratické a nie fašistické metódy.
Tých je najviac na Ukrajine. U nás besnejú títo:
https://www.youtube.com/watch?v=TeCSUFYJd8E&…
A ko napríklad tuto.
A po skúsenostiach po posledných voľbách im tak tak nikto neverí.
Máš nejaké podklady pre svoje tvrdenie ? Ale ti to len tak z úst vybehlo ako prd z análu ?
Tvoje závery sú mylné. Ambiciózni to áno, tí sa tam ťahajú ako sopeľ ale žeby sa tam sústreďovali aj inteligentní, to nie. Iba ak istého druhu inteligencie.
Výraz „think-tank“ je v podstate zdvorilé označenie pre lobistickú skupinu.
https://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2015/…
A ďalej som ani nahľadal. Stačilo. Neverím im.
"Európskej siete think-tankov " Kým a ako je financovaná táto sieť ?
Jednoducho sú pred to aby mali moc ochotní urobiť všetko. Ich program je vlastne len básnické dielo.
Len chcú aby keď štát niečo prikazuje aby za to niesol zodpovednosť.
Ako si došiel k tomu číslu ? A že ich pozabíjali Rusi ?
NAKA to je také naše malé GESTAPO.
Je to trošku horšie, na SK je polofunkčné zdravotníctvo.
potom celkom pekne zapadá do politického spektra. Matovič je tiež magor, kiska v dobrej viere zbiera pozemky, truban predáva 5 gramov, ....
Dôjde na všetkých. 50 roky na nás a mccarthizmus na západe sa vracajú.
Odporúčame