" môže prisťahovalcom zablokovať získanie trvalého pobytu v USA, ak ich považuje za budúcu záťaž pre sociálny systém." Takže tam našich osadníkov nechcú.
" môže prisťahovalcom zablokovať získanie trvalého pobytu v USA, ak ich považuje za budúcu záťaž pre sociálny systém." Takže tam našich osadníkov nechcú.
Arogancia voči prírode sa nevypláca.
Na Matišáka sa vôbec nedá spoľahnúť. Niekedy môže jeho príspevok obsahovať aj pravdivé vety.
A čo by sme čakali, aký premiér, taký minister.
Keby to boli účastníci pochodu na podporu Kisku tak by naši novinári narátali stovky bez ohľadu na kapacitu lietadla.
Obávam sa, že o tom EÚ nerozhoduje.
Máš recht. Keď chcú sem vyvážať nech sa prispôsobia.
Prečo by ju mal prebrať Kiska ?
Traja vedeli čítať a písať a tých 80 na nich dávalo pozor.
Oklamte ľudí, že americké GMO potraviny sú dobré.
Áno, ľudia sa boja aby si zase v "dobrej viere" neprisvojil ich pozemky.
SŠA sa na WTO zvysoka vykašle. America first, ak si to doteraz nepochopil.
Teda, však ty si vystačíš v diskusii celkom sám.
Treba prijať ešte viac doktorov z Afriky.
Vieš toto číslo nejak podporiť faktami ? Alebo ako vždy len tak hádžeš čísla ?
Podľa Donaldovho konania doposiaľ bude skôr hysterický.
Odporúčame