Žeby sa film "12 opíc" stával realitou ?
Žeby sa film "12 opíc" stával realitou ?
"amerických vojakov utrpeli zranenia mozgu" Ako môže vojak a ešte k tomu americký utrpieť zranenie mozgu ?
Žeby sa preniesli zahraničné akcie na ich územie ?
Horšie sa správajú. S terajšími prostriedkami majú na viac. Hitler by len tíško závidel.
hádaj čie sú tieto príspevky :
"Ty mozes tak prdel umyvat tlstym amikom v ameritzi:-))))))))))))))))))"
"Dalsi IDIOT!!!!!!"
"Jezis Maria Bednar ty si IDIOT!!!!!!!!!!!!"
Hádam stačí. Podľa nich si len kus hnoja čo sa dostal na policu a myslí že je lekvár.
Nuž, hladnému sa len o chlebe sníva. Máš chuť, čo ?
A kto je podľa teba plebs ? Ty si cítiš ako niečo viac, ako patricij ?
"Americký minister sa sťažuje na Grétu: Vôbec nerozumie ekonomikeAmerický minister sa sťažuje na Grétu: Vôbec nerozumie ekonomike" Grétka má svoju diagnózu a ani tej nerozumie.
A podľa svojho vzoru sedeli pri toaletách.
Donals nepochopil že mierový plán neznamená na niekoho mieriť a následne zabiť.
Opäť sa len preukázalo že kto má za spojenca SŠA ten nepotrebuje nepriateľov.
Nevieš a trepeš. Áno, žil som. A môžem teda porovnávať. A čo ty, máš aspoň 12 rokov ?
Keby bol za LGBT alebo ako Grétka tak by ho mali radi všetci mainstreamisti. Je to však vlastenec a navyše Srb tak má smolu.
" kandidáta Martina Daňa a aktivistu Rudolfa vaského súd prepustil na slobodu " To už žurnalisti nevedia písať ani veľké písmená ? Vyzerá to tak, že novinár bude pomaly výraz pre somára bez znalostí gramatiky.
Odporúčame