Kľudne by mohol robiť maskota žaluďom. Hlavu na to má.
Kľudne by mohol robiť maskota žaluďom. Hlavu na to má.
Správne to malo byť : Nepôjde plyn z Ruska cez Ukrajinu ? Lebo ak nepôjde plyn z Ruska tak sme v perdeli.
https://hnonline.sk/svet/949600-pomsta-za-ge…
T urci páchali genocídu, a o to radšej že to boli kresťania.
Ale podľa toho že spomínate politrukov už viem kedy ste žili. Len je otázka prečo by na tom mali niečo meniť. Genocídu na indiánoch páchali SŠA aj keď indiáni vinili bieleho muža. Ten sa v SŠA moc nezmenil, nenažranosť ostala.
Možno chceli ostatky zakopať pod sv. Václavom a premenovať námestie po ňom.
"Spojené štáty popierajú, že pôvodní obyvatelia Severnej Ameriky zažili genocídu, a to aj v kontroverzných prípadoch, ako je masaker Čejenov a Arapahov pri Sand Creeku z roku 1864 či deportácia príslušníkov kmeňa Navajo z ich domovskej Arizony do Nového Mexika, ku ktorej dochádzalo v niekoľkých fázach v rokoch 1864 – 1866." Ale popierajú, chlapče, popierajú. A skús si zistiť ako to bolo v skutočnosti s Pearl Harbor.
Genocída Arménov prebiehala v rokoch 1915 až 1917. Genocída indiánov o pol storočie skôr. Obe udalosti sú historické krivdy. Len jednu spáchali tvojmu srdcu blízki teroristi, preto ju neuznávaš.
"ale pre vlastnú neschopnosť" Ešte dobre že naši politici sú schopní všetkého, takéto niečo im nehrozí.
Elektrickú verziu nech si dajú tam, kde slnko nesvieti.
Mohol by sa Özil pozrieť aká je sloboda iných náboženstiev v SA ? A niečo kritické o tom povedať ? Alebo mu to sponzor ( Emirates ) nedovolí ?
Po akej dobe ( vo Veľkej Británii ) je možné zopakovať referendum s tou istou otázkou ?
A vedeli by v tejto AI povedať koľko ľudí zahynulo počas invázie so Iraku na základe falošnej zámienky ?
O desať rokov bude mať hodnotu aj výhra nad Tureckom.
Ako chýbajú ? Však im prišlo okolo milióna vysokokvalifikovaných pracovníkov z Afriky a Blízkeho východu . Ani to im nestačí ?
Však ho idú práve obchádzať a Poliaci ako aj Ukroši sú z toho celý hin.
Akú uhlíkovú stopu zanechá konferencia celkom ? S ubytovaním účastníkov, ich dopravou, stravovaním ?
Odporúčame