Vojensky je už dávno obsadená.
Vojensky je už dávno obsadená.
"tak ako chceme" Ty a kto ?
Zo strany SŠA ide o bežný, nečestný spôsob jednania. Iného nie sú schopní.
Aj ja som potom dnes protestoval v nákupnom centre keď som bol vlečený, ťahaný po všetkých čertoch a ešte k tomu bez zoznamu.
Škoda mu niečo vysvetľovať. On už je raz taký jednoduchší.
Skús sa opýtať Líbyčanov, teda keď prestaneš mať tie halucinácie.
Kecáš ako vždy. To že ho máš na háku ty, to môže byť pravda. Ale ty nie si všetci.
A kde je Čína ? G7 je len snobský klub nafúkancov.
Však by sa povracali keby to všetko po sebe čítali. Sú platení za písanie, nie čítanie.
Na planéte je jeden nádor - SŠA. Treba sa ho zbaviť.
Povedať to povedal, ale za šírenie môžeš dostať pokutu 3000 E.
Máš celkom jednoduchý spôsob života. Ale asi ti stačí.
Tak asi o rok sa začnú na ostrove pochody Eskymákov a ľadových medveďov za pripojenie k SŠA. Presne to budeme vedieť keď tam vycestuje Duleba.
Mali by tam dať aj či budeme sledovať počas Silvestra telku.
"Nevedno, či by sa v Európe našiel ešte jeden štát, ktorý dokázal za pár rokov tak dokonale prešustrovať svoje poľnohospodárske aktíva." To nebol štát ale politici. A bez následkov, bez zodpovednosti.
A potom sa nič nepodpíše.
Honzíkovi toto porušenie zákona nevadí, nená ho v manuáli.
Odporúčame