Tak treba v tomto bode zmeniť ústavu. To sa dá,nie ? Len stačí chcieť.
Tak treba v tomto bode zmeniť ústavu. To sa dá,nie ? Len stačí chcieť.
Ty budeš buď komunista alebo fašista, alebo demokrat. Zatváral by si bez súdu.
Prečo by to malo byť proti niekomu ? Opozícia proti Ficovi, Fico proti opozícii a LSNS, všetci proti LSNS, ... Nedalo by sa za niečo, napríklad za Slovensko ?
Konečne Nemci zistili čo to znamená " America first".
Správne píšeš že boli. To bolo pred 31 rokmi. A na tom dátume ( 1988 ) asi aj zamrzli tvoje znalosti o Rusku.
Treba prijať zákon o zodpovednosti politikov. Ale ako, veď žiadna sviňa si nepodpíše zakáľací list. Naposledy to predložila LSNS a za hlasovali akurát Sme rodina.
Však je tá chudera v prázdnom vlaku. Nech ide pred sviatkami z Bratislavy rýchlikom. To by si užila.
Ako vždy, zisky sú privátne, straty sa socializujú.
On tvorí výnimku z porekadla " V zdravom tele, zdravý duch. " Zdravý telom, to on je, ale duchom je akosi chudobný.
Na školení na ambasáde jej jasne povedali že za to môže len a len Rusko.
Popri nich sa, bohužiaľ, vezieme aj my.
"príslušnosti k marginalizovanej rómskej komunite" A tejto komunite sa akosi na vzdelanie netlačí.
Ten plynovod by bol dobrý terč napríklad pre bojovníkov IS.
Ale majú šancu získať zlatú mrežu.
Odporúčame