On myslel Bidena.
Fakt je ten, že obyvateľstvo východnej Ukrajiny tvoria prevážne Rusi. Len čo robia na Ukrajine američania, briti?
Tvrdšia reč Hegera: musíme sa udržať vo vláde čo najdlhšie, to je čas, kedy budeme ešte na slobode.
Bohapusté lži a propaganda. Naozaj sú to odlišné princípy: jeden je neplniť dohody (aj ústne), klamať a podvádzať, čo je trvalým javom a spôsobom konania USA a ich kolónií, kde si dosadili vlastizradné bábky. Druhý princíp je dodržiavať dohody, viesť mierovú politiku, vyhýbať sa konfliktom, budovať a zveľaďovať vlastnú krajinu aj napriek podrazom a sankciám.
Inflácia vyše 5%; drastický nárast cien energií, základných potravín znamená nárast výdavkov na bežné potreby o desiatky %, to všetko doľahne na obyvateľstvo podobným devastačným spôsobom, ako stav po majetkovom prevrate z r. 1989. My, čo sme to zažili, vieme do čoho nás vnára súčasná vláda neschopných amatérov. Ďalšie uvrhnutie státisícov občanov do pásma biedy.
Ukazuje sa svetový formát a autorita prezidenta Putina, ktorý donútil agresorov NATO a USA k mierovým rozhovorom. Naši kolaboranti vyjdú zase na posmech a stanú sa opovrhnutiahodným odpadom, veď nikto nemá rád zradcov a aj tí, pre ktorých zrádzajú.
Nič ti nehovorí Nagasaki, Hirosima, napalm vo Vietname, Panama, Irak, bombardovanie civilných cieľov v Belehrade, Sýria, Irak, Líbia atď.?!
Bratislavský kraj, kde je najviac zaočkovaných má najviac pozitívnych, BB kraj, kde je najmenej zaočkovaných má najmenej pozitívnych.?!?
mal si sa lepšie učiť, v rómskych kolóniach sa vždy bývalo ťažko.
Už len samé o sebe je podozrivé, že sa vlastizradná zmluva "dotiahla do konca" za aktívneho angažovania sa Naďa a Korčoka. A samozrejme sa im veriť nedá, podrazy američanov a západného sveta sú im vlastné - na tom fungujú celé desaťročia až stáročia. A naši politici im to žerú buď z vlastnej hlúposti, alebo skôr v rámci spolupráce po ich zaškolení v USA. Včera večer bežal veľmi reálny film - Sirian (áno - američanmi nakrútený), doporučoval by som ho takým ako je Naď s Korčokom a ostatným proamerickým politikom, poslancom a háveďou z mimovládiek a prestitútov pozerať od rána do večera, až sa im v gebuliach nerozsvieti. Pokiaľ teda našu vlasť nezrádzajú vedome, zo zištných dôvodov.
Jasná vlastizrada. Už sme tu niečo podobné mali. Verím, že Naď s Korčokom budú riadne a spravodlivo súdení a odsúdení. Bláboly okolo sú iba zahmlievanie zrady.
no nebuď taký, stačí aj buchtička
zaax, úboho manipuluješ a klameš - čo je však podstatná vlastnosť u voličov súčasnej zločinnej a navyše veľmi hlúpej vlády (veď platí priama úmera, akí voliči, taká vláda). Naštuduj si percentá voličov a daj si to do pomeru k celkovému počtu voličov a nedrístaj o väčšine ľudí na Slovensku. To, že máme volebný systém, ktorí rôznych kolaborantov, hlúpych a agresívnych maniakov dostáva do parlamentu, hlavne pomocou manipulácií zahraničných médií, je problém, ktorý je nutné čo najskôr zmeniť a vyhnať z vplyvu na verejnú mienku zahraničné médiá a všetkých kolaborantov z rôznych podvratných nadácií, tiež platených zo zahraničia.
Šeliga, Dostál, Baránik a im podobní - nezastupujú záujmy Slovenskej republiky. Do parlamentu sa dostali zákulisnými manipuláciami spravodajských služieb ambasády za plotom s pomocou kolaborantov. Všetci, vrátanie Lipšica, prešli školením v USA a jasne dokazujú svoju podriadenosť záujmom tých, ktorí ich vyškolili a financovali (financujú). A pravdaže, tiež pomocou mediálnych vlastizradných prestitútov, ktorí majú jasné finančné väzby na fondy z USA.
Biden, predstaviteľ vojnovej agresívnej a zločineckej vlády, ktorej vojská sú inváznym spôsobom rozlezené po štátoch východnej Európy, sa vyhráža Rusku, bratského národa Ukrajincov. Dosadená bábkovláda na Ukrajine, bude súdená obyvateľmi Ukrajiny za vlastizradu.
Ďalší adept na dlhoročnú basu za zneužívanie právomoci verejného činiteľa.
to, že niekoho uvrhnú do väzby, neznamená, že je vinný; to, že zaax o niekom povie, že má dlhé prsty, neznamená, že je zlodej ....... atď.
prirodzene máš pravdu, že panovníčka - a osvietená - Mária Terézia vládla a iniciovala rázne reformy. Lenže ten film a scenár nijak zvlášť nezobrazuje, je to môj názor, mňa to sklamalo a iste nie som sám.
Odporúčame