To by sa mohla radšej sama odsúdiť, Lipšic ešte nič podstatné nevyhral, akurát sám seba vyviňuje za zabitie chodca na prechode pre chodcov.
To by sa mohla radšej sama odsúdiť, Lipšic ešte nič podstatné nevyhral, akurát sám seba vyviňuje za zabitie chodca na prechode pre chodcov.
A čo je z tohoto mediálneho manipulovania skutočná pravda? Klamanie, podvádzanie, falšovanie - to sú hodnoty mediálneho prostredia a súčasných vládnych strán.
Ako sa javí premiér jeho voličov, bude mať Matovič neskonalú radosť z prípadného zhoršenia zdravotného stavu Jankovskej. Jeho reakcie na úmrtie p. Pašku si viacerí dobre pamätajú. Lenže, ako sa hovorí, karma je zdarma a tento klamár, netvor a podvodník veľmi zle dopadne.
Tvoj problém je v tom, že si otrok a nijak to nepociťuješ. A o tomto je propaganda a vymýmanie mozgov.
Veľmi rýchlo do ulíc, lebo nás naši (rozumej OLANO, SAS, SME Rodina) kapitalistickí netvori zapredajú tým, kto dá viac. A stále sú to americké mimovládky, teda agenti.
nay7 je limitovaná osoba, ktorá si myslí, že všetko vie. Karma je zdarma a prebudenie do zdravého rozumu bude kruté.
Názorná ukážka ako prestitúti, Lipšic a iné čvargy manipulujú. Najhoršie je to, že bezmozgová čvarga tomu verí.
Nuž, čo tak začať s tým, že zahynulo okolo 25 miliónov slovanov oproti 6 miliónov židov. Oba údaje sú tragické, toto spôsobili ľudia, ktorí označujú iných za zločincov bez dôkazov, len tak, že sa im nepáčia.
Stupka, klameš až sa práší a ešte máš krvavé oči. Pre teba aj s Matovičom by bolo najlepšie, keby všetkých, kto volil Smer a všetkých členov Smeru zavreli, prípadne úplne zlikvidovali na spôsob konečného riešenia. Šťastím by ste spolu híkali do sveta, akí somári sú na Slovensku.
Netreba zabúdať na Lipšica - to je jej pasák a jeho stádo ďaľších prestitútov.
Pomsta Lipšica, ktorý mal so Zsuzsovou vzťah. Aký, to už vedia oni dvaja.
pri jeho mentálnej výbave a charaktere, aj to je možné.
valdis, vieš, že máš pravdu - lúza po oslobodení Kočnera piští ako keby ju za to platili.
72 km/h - tam, kde je povolená 50 km/h,
Plačkovia dostali na frak so slabými Čechmi. Čo chcú hrať v medzinárodných súťažiach, nám stačia aj naše horské ligy.
Prosím ťa nedávaj jjhc-ovi také zložité otázky, veď sa tu už neukáže, alebo zmení nick.
Jazdiť vysokou rýchlosťou v meste cez prechod pre chodcov sa "naozaj" môže stať každému. Ono, ta vyhláška o cestnej premávke má svoj zmysel a dodržiavať ju má význam. Slušný človek a hlavne právnik by to mal chápať a zákonmi sa riadiť - to svedčí o vyspelosti a u právnika o odbornej erudovanosti. Čo konkrétne Lipšic nie je.
Jazdiť vysokou rýchlosťou v meste cez prechod pre chodcov sa "naozaj" môže stať každému. Ono, ta vyhláška o cestnej premávke má svoj zmysel a dodržiavať ju má význam. Slušný človek a hlavne právnik by to mal chápať a zákonmi sa riadiť - to svedčí o vyspelosti a u právnika o odbornej erudovanosti. Čo konkrétne Lipšic nie je.
Odporúčame