Ale podozrenie z Kanady ostalo. Nech teraz Nicholska dokazuje nevinu, aby trochu okúsila "sústo", ktoré tak rada rozdáva.
Problém je inde. Absolútne nemá ani trochu "šajnu" o zložitých procesoch riadenia štátu, ako to verejne dokázala v debate na RTVS s poslancom Čížom. A bohužiaľ jej strana SaS v tom exceluje, nehovoriac o aktivovaní sa Budaja v poslednej dobe. Pokiaľ si táto strana s ich členmi predstavuje výkon práce v osočovaní, urážaním oponentov, vytváraním nenávisti v spoločnosti - a tým spoločnosť rozdeľuje, je to ich štýl práce. Že vlastne dochádza k rozvratu pozitívnych hodnôt v štáte, im je jedno, len aby naplnili osobné ambície. Neviem, či vystriedali na chvíľu Matoviča a spol, ale splňujú jeden sľub, ktorý po voľbách dali: že vláde hneď od začiatku budú robiť peklo. Tzn., že opovrhujú tými ľuďmi, ktorí dali mandát stranám po voľbách, aby vládu zostavili. Je to názorná ukážka priameho útoku na demokratické princípy a nie som si celkom istý aj s ústavnosťou ich konania .

