Tak anglický komisár hovorí o hrozbe z Ruska. Zdôrazňujem, komisár z krajiny brexitu - akoby tu správu vytvorili tajné služby Ruska. Tá protiruská propaganda a štvavá kampaň nemá hranice zdravého rozumu.
Z USA žiadne ovplyvňovanie nehrozí?
Títo vojnoví štváči sa nepoučili z 2 sv.vojny? Ženú ľudí do tretej.

