Krym nebol anektovaný. Pripojil sa k Rusku na základe demokratického referenda - teda vôle občanov autonómnej republiky Krym.
Krym nebol anektovaný. Pripojil sa k Rusku na základe demokratického referenda - teda vôle občanov autonómnej republiky Krym.
Krvavé oči a nenávisť ako pracovná metóda opozície, ich prestitútov a tzv. slušných slniečkárov dovedie našu spoločnosť k totálnemu rozkladu, kde rozoštvávanie, klamanie, hystéria je ich prínosom. Inak nič.
Ešte keby si uviedol jeho medzinárodné uznanie. Potom uvidíme komu slúži.
Tak si porovnajme stav zdravotníctva, školstva, poľnohospodárska, dôchodkový systém spred r. 1989 a po. Výsledok je jasný, kde siahla ruka trhu, tam to hapruje a darí sa podvodníkom, špekulantom a ich slniečkárskym a novinársko opozičným odrodám. Taký Kiska ako zbohatol a čo presadzuje? Koristnícky spôsob života dávajú slniečkári ako príklad podnikania.
Zase si čehúni budú robiť srandu z nemohúcnosti našich futbalistov dať gól.
Žiadna anexia Krymu sa nekonala, je to propaganda a výmysel.
Ten Selassie v Českom týme bude robiť veľké problémy našej obrane.
počúvaj, štát funguje ako si to vyštrngali v 89. Kapitalistický systém je proste taký a nič na tom nezmení akákoľvek vláda. Podnikanie v kapitalizme je o tom, kto koho najlepšie dobehne, oklame, prípadne okradne - tzv. konkurencia - čo vlastne presadzujú pravičiari (štát je zlý vlastník, trh všetko vyrieši.....) Tak čo sa vy proamerickí trolli čudujete, veď trh rieši.
Veď tá smernica nič iné nehovorí, len aby bolo spravodajstvo vyvážené, tzn. keď je tam nejaký výrok opozície, malo by k tomu byť aj stanovisko koalície. Nič viac, nič menej, tak čo opozičníci zase vreštia?
Teraz ešte neplač, neskôr budeš mať väčší dôvod.
Zase kydal pred zahraničnými členmi na Slovenský štát?
Odporúčame